Geri git   SpeedX| Destek İletişim Forumu > Duyurular > Öneri, İstek, Şikayet
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda
SeoMap

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Trafik sorunu:S
Konudaki Cevap Sayısı
3
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
10115

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 26. February 2008, 05:11 PM
trfifa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
trfifa 
Aktive
Seviye: []
Aktiflik: /
Güç: /
Deneyim: %
Karizma
Üye No: 45
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puani : 10
Rep Derecesi:
trfifa Seçkin bir yolda.
İletişim
Bilgi
trfifa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konuları: 1
Trafik sorunu:S

www.trfifa.com kardes dun 2 gb artırmıstık tekrar dolmus sanada ulasamıyoruz sabahtan berı bankaya parada yatırdık ama ulasamadık sana yardım
Alt 26. February 2008, 05:40 PM
İSMAİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İSMAİL 
Aktive
Karizma
Üye No: 11
Tecrübe Puanı: 17
Rep Derecesi:
İSMAİL Seçkin bir yolda.
İletişim
Bilgi
İSMAİL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Cevap: Trafik sorunu:S

Biraz sabırlı ol gelir TuTSaK Hosting Teknolojileri - Hosting'te Kalite ve Profesyonellik Sunar burada cep tel. numaraları var birde oradan ulaşmayı dene..
Alt 26. February 2008, 06:23 PM
PaLeRmO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PaLeRmO 
Administrator
Aktive
Karizma
Üye No: 1
Tecrübe Puanı: 10
Rep Derecesi:
PaLeRmO Seçkin bir yolda.
İletişim
PaLeRmO - MSN üzeri Mesaj gönder
Bilgi
PaLeRmO isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konuları: 210

Alıntı:
trfifa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
www.trfifa.com kardes dun 2 gb artırmıstık tekrar dolmus sanada ulasamıyoruz sabahtan berı bankaya parada yatırdık ama ulasamadık sana yardım
Arkadaşım Dün Sizinle Konuştum Sunucuda Trafik Limitlerinde Bir Tutukluk Oldugu İçin Kimsenin Trafik Kotası İlerlemiyordu Sunucuya 10 Gündür Reboot Atmamıştık.Dün gece attıgımız reboottan sonra 10 gündür ilerlemeyen trafik miktarı 10 günden beri kulanılan trafik miktarını reboottan sonra belli etti bazı siteler kendilerine belirlenen trafik limitlerini geçmiş trafik limitilede sorun olmadıgı içinde sizin site bw yetersiz diye durdurulmamış
Dün sizinle konuştugumda size verilen bw limitini 1.7 gb geçmişsiniz dedim 3 gb bw ekletirseniz sizi ay sonuna kadar yeterli gelir dedim ama siz bana 2 gb eklettirelim bizi ay sonuna kadar yeter dediniz bende size belirttim 2 gb eklersek -1.7 düştügümüzde 300 mb bir bw eklenmiş olacak bugunde 300 mb geçtiginiz için tekrar siteniz trafik limitini geçtiginiz için durduruldu

Yani anlatmak istedigimi anlamışsınızdır bizden 1.7 gb yemişsiniz yeni ekledigimiz bw den bu miktarı düştügümüzde 300 mb kalıyor oo 300mb bw yide dün kullandıgınız için siteniz tekrar kapanmış 3 gb ekletseydiniz 1.3 gb bw olacaktı zaten ay sonuna kadarrda 4 gün kaldı yeterdi size

Ben arkadaşla tekrar msn konuşuyorum okuyan arkadaşlar sorunun nedenin bilsin diye mesajı yazdım
İyi günler
Alt 26. February 2008, 06:39 PM
trfifa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
trfifa 
Aktive
Karizma
Üye No: 45
Tecrübe Puanı: 0
Rep Derecesi:
trfifa Seçkin bir yolda.
İletişim
Bilgi
trfifa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı:
PaLeRmO´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım Dün Sizinle Konuştum Sunucuda Trafik Limitlerinde Bir Tutukluk Oldugu İçin Kimsenin Trafik Kotası İlerlemiyordu Sunucuya 10 Gündür Reboot Atmamıştık.Dün gece attıgımız reboottan sonra 10 gündür ilerlemeyen trafik miktarı 10 günden beri kulanılan trafik miktarını reboottan sonra belli etti bazı siteler kendilerine belirlenen trafik limitlerini geçmiş trafik limitilede sorun olmadıgı içinde sizin site bw yetersiz diye durdurulmamış
Dün sizinle konuştugumda size verilen bw limitini 1.7 gb geçmişsiniz dedim 3 gb bw ekletirseniz sizi ay sonuna kadar yeterli gelir dedim ama siz bana 2 gb eklettirelim bizi ay sonuna kadar yeter dediniz bende size belirttim 2 gb eklersek -1.7 düştügümüzde 300 mb bir bw eklenmiş olacak bugunde 300 mb geçtiginiz için tekrar siteniz trafik limitini geçtiginiz için durduruldu

Yani anlatmak istedigimi anlamışsınızdır bizden 1.7 gb yemişsiniz yeni ekledigimiz bw den bu miktarı düştügümüzde 300 mb kalıyor oo 300mb bw yide dün kullandıgınız için siteniz tekrar kapanmış 3 gb ekletseydiniz 1.3 gb bw olacaktı zaten ay sonuna kadarrda 4 gün kaldı yeterdi size

Ben arkadaşla tekrar msn konuşuyorum okuyan arkadaşlar sorunun nedenin bilsin diye mesajı yazdım
İyi günler
Ben tesekkur ederım kardes.
Yeni Konu aç Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)